Dokonalé letné vlasy

 

Nesnažme sa zmeniť čo nám svedčí, podtrhnime to čo nám bolo dané. Ste unavené zo svojej prirodzenej, alebo starej farby ? Vašou odpoveďou je svieže letné presvetlenie, ktoré nebude vyzerať nijak inak ako po slnečnej dovolenke, až na jeden rozdiel. Vaše vlasy budú zdravé a lesklé a nie vysušené od slnka. Najdôležitejšie je aby bolo vybrané na mieru práve Vám, práve preto je DNJ kedykoľvek k dispozícii na online chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu tejto stránky a INSTAGRAME (kliknite sem), kde vám poradíme s výberom správnej techniky, aj kaderníka ktorý sadne vašej nálade, povahe, no hlavne Vašim vlasom.

photo-1500917293891-ef795e70e1f6.jpg
 

Luxusná prírodná kozmetika USHUAYA exkluzívne v DNJ Beauty.

 

Trendy minimalistický dizajn elegantne podtrhuje dokonalý obsah  produktov, ktorých myšlienka vznikla na Slovensku. Ushuaya je doslova plná vzácnych olejov, výťažkov z pravých perál, či dokonca čistého hodvábu - a to všetko v tej najčistejšej BIO kvalite. Nie je vôbec divu, že sa o nej stále viac hovorí. Nezaléži, či ste o nej už počuli, alebo nie treba si ju vyskúšať na vlastnej koži a stane sa z nej taká malá závislosť. DNJ Beauty sa s hrdosťou stal jej exkluzívnym partnerom a jediným salónom na Slovensku, kde môžete tieto jedinečné produkty zažiť a pocíťit na vlastnej koži v podobe exklúzivnych pro ošetrení, až po kúpu.

112.jpg

Prečo si vybrali práve nás?

Hľadali sme salón na exkluzívnu spoluprácu a naša voľba bola jednoznačne DNJ, pretože patrí medzi špičkové beauty salóny. Za ich úspechom je vidieť kus práce a hlavne srdce.  Tiež je pre nás veľmi dôležité, aby sme si s našimi partnermi sadli aj po ľudskej stránke. Vážime si vznikajúcu spoluprácu, je pre nás potešením pracovať s najlepšími 

Cecília & Silvia

 
Súbor_001.png
 
 

Exkluzívne o USHUAYA:

Cenník produktov USHUAYA nájdete tu.

Nová služba: ECO Beauty. Nepremeškajte využitie našej skvelej služby za uvádzacie ceny.

 

Plníme vaše želania a záleží nám na našej planéte, aj preto sme pre vás v spolupráci s herečkou Kristínkou Svarinskou pripravili - EKO beauty ošetrenia.

V čom spočívajú?
Pri týchto ošetreniach nepoužívame nič, čo by bolo chemicky upravované, obsahovalo plasty, toxíny atď.

Ako to robíme?
Vyrobíme pre vás čerstvú pleťovú alebo vlasovú masku, telový peeling, zábal na chodidlá či ruky - jednoducho čokoľvek, čo si vaše teľo pýta.

Z čoho to vyrobíme?
Použijeme výhradne prírodné zdroje napríklad: avokádo, mandle, kokos, citróny, panenské oleje.

Čo všetko vás čaká?
Revitalizácia vlasového vlákna, eko manikúra,pedikúra, kozmetické ošetrenie s perlovými, alebo hodvábnymi prísadami, celotelová masáž. 

Zažijete masky “ starých mám “ rukami profesionálov - relax, príjemné vône, chute ovocia a orechov a v neposlednej rade výsledok v podobe zdravších vlasov, hydratovaného tela, vypnutej a hydratovanej pokožky, upravených hebkých rúk a chodidiel.

Každé jedno EKO Beauty ošetrenie robíme presne na mieru podľa individuálnych potrieb a želaní klienta.

Čo si o novej službe myslí Kristína?!

Už dlhší čas inklinujem k zdravej životospráve a preto som sa nesmierne potešila, keď som mala možnosť byť súčasťou a podieľať sa na vytvorení tejto novej osviežujúcej služby.

Cítila som sa skvele. Predsa len, nechať sa rozmaznávať ma vždy teší. Spojenie profesionálnej starostlivosti a vedomostí s 100% prírodnými produktami spôsobilo radosť nielen pre moje telo, ale hlavne moju myseľ .

kristinasvarinska
 
 
IMG_4561.PNG
 
 

Nepremeškajte zvýhodnené ceny našej novej služby, cenník nájdete tu.